DIMARZIO EP17J12RRRD 30 cm L/L Uç Kırmızı Pedal Ara Kablosu
36 Aya Varan Taksit Fırsatı!
83 TL
x 36 ay Yapı Kredi Alışveriş Kredisiyle
1.290 TL
83 TL
DiMarzio EP17J12RRRD Pedal Ara Kablo 30 cm
Ünlü gitar kablolarımızın kısa bir "jumper" versiyonuna olan ihtiyacın farkına varan DiMarzio® şimdi 6", 12", 18" ve 36" boyutlarında profesyonel kalitede kablolar sunuyor. Maksimum sinyal iletimi ve minimum yüksek frekans kaybı sağlayan standart gitar kablolarımızla aynı ABD yapımı naylon örgülü kabloyu kullanıyoruz. Dik açılı Switchcraft uçları, fişi kabloya kalıcı olarak bağlayan süper sert bir termoplastik reçine içinde kapsüllenmiştir, bu da jumper'larımızı ömür boyu garanti taşıyacak kadar sağlam ve dayanıklı hale getirir.