Zuhal Müzik

ARA
DAVUL ve PERKÜSYON

ZUHAL STÜDYO / DJ

Stüdyo – DJ Ürünleri

Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı Stüdyo & DJ ekipmanlarından, profesyonel seviyedeki Stüdyo & DJ ekipmanlarına kadar birçok modeli web sitemizden inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Aradığınız model ile ilgili daha fazla bilgi için canlı destekten yardım alabilir ya da aradığınız modele en yakın ekipmanlar için uzman ekibimizden sizleri yönlendirmelerini isteyebilirsiniz.

Stüdyo – DJ ürünleri, stüdyo ve sahne ortamında müzisyenler tarafından kullanılan müzik sistemleri ve aletlerini içerir. Bununla birlikte son dönemde yaygınlaşan video yayıncılığında ihtiyaç duyulan ekipmanlara da bu kategori altından ulaşabilirsiniz. Stüdyo ve sahnelerde performans gösteren sanatçı ve müzisyenlerin ihtiyaç duyduğu en önemli ekipmanlar mikrofonlar ve kulaklıklardır. Bu mikrofon ve kulaklıklar, stüdyo ve sahne ortamı için özel olarak üretilir.

Aynı şekilde stüdyolarda en çok ihtiyaç duyulan bir diğer müzik ekipmanı kayıt cihazlarıdır. Kayıt cihazları oldukça komplike modellere ve türlere ev sahipliği yapar. Farklı amaçları karşılamak üzere geliştirilen kayıt cihazlarının yanı sıra pre-amfiler ve efektler, ses kalitesinin ayarlanmasında önemli rol oynar. Ayrıca stüdyolarda en önemli ihtiyaçlardan olan ve farklı taleplere göre özel olarak imal edilen kablolar da stüdyoların vazgeçilmezidir. Geniş yelpazeli ürün gamıyla Zuhal Müzik, stüdyo – DJ ürünleri kapsamında ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanları yüksek kaliteyle sunuyor.

Stüdyo – DJ Ürün Modelleri

Stüdyo – DJ ürün modelleri, kayıt ve performans ortamında ihtiyaç duyduğunuz hemen her türden müzik ekipmanlarıdır. Stüdyo ve DJ aksesuarları, DJ’lerin müzik üretiminde kullandığı tüm cihaz ve ekipmanları içerir. Kayıt setleri, prodüksiyon bilgisayarları, prodüksiyon kontrol cihazları, yayın ve podcast ürünleri, monitörler, ses kartları bu modeller arasında en çok dikkat çekenleridir.

Ayrıca stüdyo – DJ ürünleri, DJ’ler için oldukça kritik bir önem arz eden midi klavyeleri de içerir. Ayrıca DJ ekipmanları, DJ’lik performansınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacaktır. Türkiye’nin en büyük enstrüman marketi olan Zuhal Müzik, DJ performansı ve stüdyolar için ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipman ve müzik aletlerine kaliteyle ulaşabilme imkanı sunuyor.

Stüdyo – DJ Ürün Fiyatları

Stüdyo – DJ ürün fiyatları, tercih edeceğiniz ekipman ve müzik aletine göre farklılık gösterecektir. Ayrıca stüdyo ve DJ ürünlerinde fiyatları etkileyen en önemli kriterlerden biri de markadır. Birçok farklı marka tarafından geliştirilen bu ürünler, malzeme kalitesine ve niteliklerine göre farklı şekillerde fiyatlandırılır. Zuhal Müzik kalitesi ve ayrıcalıklarıyla tüm stüdyo – DJ ürünlerine son derece cazip fiyatlar ve düşük maliyetlerle sahip olabilirsiniz.