Zuhal Müzik

ARA
DAVUL ve PERKÜSYON

Enstrüman Bakımı ve Onarımı

Zuhal Müzik’ten satın alacağınız, sarf malzemeleri hariç her ürün, fatura tarihinden itibaren 2 yıl geçerli garanti kapsamı altındadır. Garanti koşullarını kapsamayan ek durumlarda Türkiye’de ilk defa HDI Sigorta ile geliştirdiğimiz enstrüman sigortasından yararlanarak enstrümanınızın başına gelebilecek riskli durumlara karşı ek koruma önlemleri alabilirsiniz.

2 YIL
ZUHAL MÜZİK
GARANTİSİ

HDI Sigorta
  • Steinway & Sons ekibinde de yer alan, yüksek tecrübeye ve birikime sahip teknisyenlerimiz tarafından verilen piyano akordundan, ekspertizliğine kadar piyanonuzun ihtiyaç duyduğu tüm servis, bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Konservatuvarın enstrüman yapım bölümünden mezun uzman luthier’lerimiz tarafından verilen tel değişiminden sap entonasyonuna kadar gitarınızın ihtiyaç duyduğu tüm servis, bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Uzman luthier’lerimiz tarafından Nefesli ve Yaylı Enstrümanlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm servis, bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Zuhal Müzik’in elektronik kategorisinden aldığınız tüm enstrüman ve ekipmanların ihtiyaç duyduğu bakım ve onarım hizmetlerini DTL Elektronik partnerliğinde gerçekleştiriyoruz.

  • Türkiye’de ilk defa HDI Sigorta ve Anda Sigorta ile hayata geçirdiğimiz, Zuhal Müzik müşterilerine özel olarak sunulan enstrüman ve sanatçı sigortası kapsamında; sizin ve enstrümanınızın başına gelebilecek kazaen kırılma, hırsızlık, yangın, doğal afetler, terör, su baskını gibi birçok rise karşı koruma altına alabileceğinizi ve bireysel müşteriler için ferdi kaza ve 3.şahıslara karşı verilebilecek zararlarında poliçe kapsamında olduğunu biliyor muydunuz?

Arıza Bİldİrİm Formu

Formunu doldurun ve arkanıza yaslanın ekibimiz size en kısa zamanda ulaşacak.

Servis Ekibimiz Covid-19 Şartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

?
i
Dosya Seçilmedi

SİZİN İÇİN BURADAYIZ.

Profesyonel müzisyenlerden oluşan Zuhal Müzik satış ekibiyle
şimdi iletişime geçip, canlı destek alabilirsiniz.
Telefonla canlı destek

Ayrıntılı Bİlgİ ve destek İçİn;

info@zuhalmuzik.com
tel: (0212) 249 85 10 - 204